Реклама












Турнір знавців англійської мови у 2 класі


Сценарний план уроку англійської мови у 2 класі

Автор: Кунахова Марина Олександрівна, вчитель англійської мови МОБУ ЗОШ № 100 міста Сочі

Даний матеріал буде корисним вчителям англійської мови, які працюють у 2 класі за УМК «Англійська мова»2 («Spotlight» 2), можливо, якісь елементи моєї розробки допоможуть зробити ваші уроки цікавіше, підвищать відсоток запам'ятовування нових слів і фраз мовленнєвого етикету, а також інтерес учнів до вивчення англійської мови.

Тема: «Турнір знавців англійської мови»

Мета: навчання читання

Завдання:

- навчання читанню,

- розвиток вміння використовувати фрази мовленнєвого етикету,

- розвиток вміння взаємодіяти з партнерами по команді.

Обладнання: картки-слова, картки-картинки, різнокольорові фігури з написаними іменами, «смайлики»

Хід уроку:

Учні заходять в кабінет, отримуючи при вході різнокольорові фігури з написаними на них іменами, сідають на свої місця.

Вчитель: Hello. How are you?

Діти: Hello. I'm fine. How are you?

Вчитель: i'm fine, thank you. Давайте покажемо театр. (показують пальчиковий театр) руки складені так, щоб вийшли дві пташки, і ці пташки між собою ведуть розмову.

- Hello.

- Hello.

- How are you?

- I'm fine. How are you?

- I'm fine. Goodbye.

- Bye-bye.

Вчитель: Very good! Покажіть свої фігури і знайдіть пару. Діти розподіляються по парах. А тепер познайомтеся один з одним, у вас на фігурках написані ваші нові ігрові імена.

Розігрується діалог «Знайомство»:

- What's your name?

- I'm ... what's your name?

- I'm ... How are you?

- I'm fine. How are you?

- I'm fine.

Вчитель: Very good.Молодцы! Let's remember our words. Вчитель показує рухи, які відповідають вивченим словами (сторінка 6, 8 підручника): мурашки, ліжка, кішки, яйця, склянки, коні, прапора, чорнила, глечика, кенгуру, лампи, мишки, гнізда, апельсина, шпильки, королеви, учні повторюють рухи і називають слова.

Вчитель: ДОБРЕ. Let's read your home task. Відкрийте підручники на сторінці 6, читаємо №1 (читаємо хором), потім сторінка 8 №1 читаємо всі разом.

Давайте влаштуємо турнір знавців англійської мови.

Випробування перше :

Ділимося на дві команди. Кожна команда ще раз читає слова, вчитель оцінює виступ і фіксує результати на дошці.

Випробування друге:

Вчитель: подивіться Уважно на слова, запам'ятайте їх. У мене для вас є сюрприз - гра «Magic box».

Правила гри: в коробці лежать картки зі словами, поруч на столі картки-картинки. Кожна дитина витягує картку з коробки, читає слово і вибирає картку з зображення, яке відповідає його слова. Якщо завдання виконано правильно, учень отримує «смайлик» і приносить своїй команді один бал. (У грі беруть участь всі гравці)

Після гри підводиться попередній підрахунок балів, і результат фіксується на дошці.

Випробування третє:

На дошці написані слова з №1 стор.6 і № 1стр.8

Вчитель: У мене є «чарівний» аркуш (кольоровий папір А4), я закрию слово, а ви назвіть слово, яке зникло. Хто відгадає - отримує «смайлик» і стає ведучим. Ведучий закриває будь-яке інше слово. Ведучий наділений особливою владою - вибирати відповідає, але ця дитина має бути з іншої команди. А відповісти зможе лише той, у кого є пропуск - правильно піднята для відповіді рука.

Вчитель: Close your eyes. Закрийте очі. Абра-кадабра-пух. Open your eyes. Яке слово зникло?

Учень відповідає, інші слухають, потім забирається «чарівний» лист і весь клас читає відкрите слово. Якщо відповідь правильна, то учень, який дав його, стає ведучим, отримує «сайлик», і гра повторюється.

Проводиться попередній підрахунок балів, які фіксуються на дошці.

Випробування четверте:

Вчитель:ДОБРЕ. Подивіться на дошку (відкриває дошку, де вже написані слова з пропущеними першими літерами), давайте отгадаем слова, в яких не вистачає літер. Хто хоче відповісти?

Учень вибирає слово, записує букву, весь клас читає і перекладає слово. Якщо буква вставлена правильно, дитина приносить своїй команді 1 бал - «смайлик». «Гра триває, поки всі слова не будуть отгаданы.

Учитель: Хлопці, ми з вами сьогодні не просто вчилися читати і говорити по-англійськи, але брали участь у «Турнірі знавців англійської мови» настав час закрити наш турнір і дізнатися - хто ж переможець.

Підбиваються підсумки всіх конкурсних завдань і результати фіксуються на дошці

Команда-переможець отримує «п'ятірки».

Вчитель: всі сьогодні добре попрацювали, але прийшов час закінчувати наш урок. Я хочу відзначити відмінну роботу ....., крім того сьогодні добре займалися ..., мене сьогодні не порадували... , але я сподіваюся, на наступному уроці ви будете займатися краще. Запишіть домашнє завдання: стор.9 № 2.

Учасник конкурсу для педагогів «Краща методична розробка»