Реклама












Конспект уроку англійської мови для 4 класу за темою «Покупка одягу»


Англійська мова 4 клас
Цілі:
1) предметні:
- розвивати уміння і навички усного мовлення;
- вчити давати поради, використовуючи модальне дієслово may;
- розвивати вміння у читанні;
- розвивати вміння писемного мовлення;
2) орієнтовані на особистість дитини:
- виховання культури мовленнєвого спілкування на заняттях і в повсякденному житті.
Тип уроку: № 2
Форма уроку: лекція
Дидактичні матеріали та обладнання: книга для вчителя, робочий зошит, підручник для 4 кл. Биболетова.
Мовний матеріал: have on, put on
Макроструктура уроку: етап - час 45 хв.
1. Початковий етап:
1) організаційний момент -1;
2) привітання - 1;
3) рапорт чергового - 2;
4) перевірка домашнього завдання - 6;
5) фонетична зарядка - 4;
2. Основний етап:
1) Розвиток навичок аудіювання - 7;
2) Робота над технікою читання - 8;
3) Розвиток в учнів уміння давати поради, використовуючи модальне дієслово may - 5;;
4) Повторення ступенів порівняння прикметників -7;
3. Заключний етап:
1) інформація про домашнє завдання - 1;
2) підведення підсумків уроку - 1;
3) виставлення оцінок - 1;
4) рефлексія - 1.
Конспект уроку
I. Початковий етап:
1) Орг. момент
2) Привітання. Good morning, children! Glad to see you. (Good morning, teacher!)
3) Рапорт чергового. What's the date today? What day today is it? Who is absent today? (All are present)
4) Перевірка домашнього завдання. Учні читають за ролями складені діалоги (упр. 2 на стор 96).
5) Фонетична зарядка. Запропонуйте учням не тільки перелічити предмети одягу, які представлені на вітрині, але і підібрати до них прикметники: i've got a nice sweater, a long red scarf, a warm orange scarf, etc. Можна запропонувати розіграти діалог між господаркою магазину (місіс Лайн) і покупцем, який хоче купити теплі речі. Зразком можуть служити домашні діалоги або упр. 8.
II. Основний етап:
1) Розвиток навичок аудіювання. Вчора до Слоненя приходили друзі (упр. 16 на стор. 90). Попросіть учнів послухати і назвати колір їх одягу. Перед прослуховуванням познайомте дітей з новими словами в рамочці (фразовий дієслово have on вони вже використовували на початку уроку), переконайтеся, що вони знають назви предметів одягу Біллі і Аліси.
Alice and Billy відвідали their friend Baby Elephant yesterday.
Alice had a nice yellow dress on. Her shoes were green. Alice looked nice.
Billy had blue jeans on. His T-shirt was red. He looked nice, too.
(Alice had a yellow dress on. Her shoes were green. Billy had blue jeans on. His T-shirt was red.)
2) Робота над технікою читання. Упр. 17 і 18. Учні знайомляться з правилом читання буквосполучень ght, ight, повторюють читання буквосполучень th, ch, sh, ou, ow. Зверніть увагу на транскрипционные значки.
3) Розвиток в учнів уміння давати поради, використовуючи модальне дієслово may. Після того як діти дали поради Слоненяті, можна запропонувати їм дати поради одноліткам щодо можливої одягу в різні місяці року. (It's cold and windy in February. You may put on a coat, a sweater, trousers, a scarf, a hat, warm mittens and boots in February.)
4) Повторення ступенів порівняння прикметників. Виконайте упр. 4 на стор 48 в робочому зошиті, яке дозволить учням згадати ступені порівняння прикметників. Це правило знадобиться при виконанні письмового домашнього завдання (впр. 4 на стор 97). Бажано виконати цю вправу усно в класі.
III. Заключний етап:
1) Інформація про будинок. завданні. Виконати впр. 4, 5 на стор 97 письмово.
2) Підведення підсумків уроку
3) Виставлення оцінок
4) Рефлексія