План - конспект уроку англійської мови за методикою сінгапурської
План - конспект уроку англійської мови по сінгапурської методикою Узагальнення та повторення матеріалу на тему: «Being happy in the country and in the city»
Опис матеріалу: Пропоную вам конспект уроку англійської мови по сінгапурської методикою для учнів 4 класу, які навчаються за УМК: Биболетова М.З., Денисенко О.А., Трубанева М.М. Англійська мова: Англійська з задоволенням / Enjoy English: Підручник для 4 класу загальноосвітніх установ. - Обнінськ: Титул, 2012.
Мета уроку: систематизація та узагальнення матеріалу з теми: «Being happy in the country and in the city»
Завдання:
Освітні:
• Закріпити лексичні навички з теми «Being happy in the country and in the city»;
• Тренувати і закріплювати граматичні навички «Ступені порівняння прикметників»;
• Тренувати фонетичні і слухопроизносительные навички;
Розвиваючі:
• Сприяти розвитку мислення, здогадки учнів;
• Сприяти розвитку умінь спонтанного мовлення;
• Розвиток творчих здібностей учнів;
• Сприяти вмінню аналізувати;
Виховні:
• Сприяти підвищенню мотивації до вивчення іноземної мови;
• Сприяти вихованню в учнів уважності;
• Сприяти створенню умов для комунікації та роботи в команді;
• Формування відповідального ставлення до тварин.
Тип уроку: урок закріплення пройденого матеріалу
Хід уроку
1. Організаційний момент
Teacher: Good morning children! I am glad to see too, please sit down! I hope you are well and ready to work.
(відповіді дітей, привітання вчителя).
2.Фонетическая зарядка
Let's begin our lesson with the phonetic exercise. First of all look at the screen, listen to me and repeat after me! На екран проектується слайд зі словами,
учні повторюють слова за вчителем. Потім слід опитування окремих учнів.
capital, eagle, sea, road
whale, camel, dolphin, town
field, apple tree, sheep, city
3.The theme of the lesson
Teacher: Dear children, let's try to guess the theme of our lesson. Дорогі хлопці, про що ж ми будемо сьогодні говорити? Щоб дізнатися тему нашого уроку, я роздам вам букви, з яких вам потрібно буде скласти слова.
Учні складають слова з розрізаних англійських букв по темі пройденого матеріалу.
Your time is over! Let's check the task!
Після того як учні склали з розрізаних англійських букв наступні слова:
CITY
COUNTRY
вони називають тему уроку «Being happy in the country and in the city».
4.Речевая зарядка
Відповіді дітей на запитання вчителя.
What can you see in the country?
There Are a lot of sheep in the country?
Is there a river in your country?
What is a capital of our country?
Do you live in the city?
Do you have pets at home?
5. Активізація лексичного матеріалу
Учні разом з учителем виконують відпрацювання слів з пройденого розділу.
Teacher: And now be attentive please! I say in Russian, and you say in English: дорога, яблуня, кит, орел, жираф, столиця, пустеля і т.д.Учащиеся переводять слова.
6.Структура Take Off - Touch down
Listen to me, if my statement true, you should stand up.
Учні слухають висловлювання вчителя, якщо твердження правильне, то учні повинні встати.
1. Moscow is the capital of Russia.
2. I live in Nabereshnye Chelny.
3. Eagle lives in the sea.
4. Whale lives in the sea.
5. There are a lot of apple trees in Russia.
6. Russia is the biggest country in the world.
7. London is the capital of Great Britain.
8. Monkey lives in Africa.
7.Структура Continuous Round Robin. Контроль домашнього завдання.
Учні в групах по черзі зачитують свої правильні відповіді.
8.Структура Corners.
В кожному куті є табличка farm house, zoo, forest. Вчитель називає тварин, учням пропонується підійти до того кутку, де мешкає ця тварина.
Тварини:
Eagle
Whale
Giraffe
Horse
Cow
Kangaroo
Sheep
Cat
Dog
Fox
Rabbit
Thank you! Take your sits!
9.Структура Timed Round Robin
Now take sheets of paper and write down animals as many as you know. You have three minutes.Учащиеся записують тварин.
Teacher: Встаньте ті, у кого 5 тварин, встаньте ті, у кого 10 тварин і т.д.
10.Выполнение граматичних вправ «Ступені порівняння прикметників»
Хлопці, в цій чверті ми з вами проходили тему «Ступені порівняння прикметників». Щоб згадати цю тему, для початку дайте відповідь на мої запитання:
1. Скільки ступенів порівняння в англійській мові?(3)
2. Як називаються ступені порівняння прикметників в англійській мові?
(Позитивна, порівняльна, чудова)
3. Як утворюються ступені порівняння у односкладових прикметників?
( Додаються суфікси - er та - est)
4. Які прикметники називаються складними і як утворюються ступені порівняння у них? (Складні прикметники - це прикметники, де 3 і більше складів. В порівняльної ступеня додається more, чудовою most)
5. Які є винятки?(good, bad, many, little)
На екран проектується презентація зі ступенями порівняння прикметників, завдання учнів утворити ступені порівняння прикметників.
Опитування окремих учнів.
Потім учні виконують завдання за картками і в групах зачитують свої правильні відповіді.
1. light
2. clever
3. sunny
4. hard
5. thin
6. good
7. poor
8. short
9. late
10. happy
11.Структура Mix Pair Share
Guess the animal.
Учні мовчки змішуються під музику, як тільки музика зупиняється, учні утворюють пари, ті хто не знайшов пару, піднімають руку, щоб знайти один одного. Вчитель читає опис тварини, завдання учнів відгадати тварину.
Структура Timed Pair Share
Спочатку відповідь дає той учень, хто вище ростом.
Teacher:What is it?
1. It is a domestic animal. It lives in the farmhouse. It likes grass. It gives us milk.(a cow)
2. This animal lives at home or in the street. It is brave and strong. It is a man's friend. (a dog)
3. It is big. Its nose is long and its teeth are big. It likes to eat meat and fish. It is green. It is strong and cunning. It lives in the river.(a crocodile)
4. It is small. It can swim, jump. It lives in the river. It is not nice. It is green. (a frog)
5. It is a domestic animal. It likes fish. (a cat)
6. It is a wild animal. It likes bananas. (a monkey)
7. It is very big and grey. (an elephant).
12.Итоги уроку. Пояснення домашнього завдання
Our lesson is over. You have worked well, your marks are:....
Учитель оголошує підсумки уроку, пояснює і записує домашнє завдання на дошці, оголошує оцінки.
Thank you for lesson! You are free! Good bye!