До побачення, ЦДТ! Випускний в студії дошкільної підготовки АБВГД-ейка
Опис роботи: сценарій випускного для студії дошкільної підготовки, може використовуватися педагогами додаткової освіти, що працюють з дошкільнятами, вихователями дитячого саду.
Учасники: вихованці студії дошкільної підготовки «АБВГД-ейка», студії раннього розвитку «Джерельце», батьки, педагоги
Обладнання та оформлення: Мультимедійний проектор, костюми-Червоної Шапочки, вовка, жаби, лисиці, ведмедя, зайця, мишки; повітряні кульки, плакати, дитячі малюнки, грамоти, подячні листи, музичне обладнання, 4 мікрофона.
Тип заняття: комбінований
Форма проведення: музично-ігровий
Мета: формування відповідальності у випускників старшого дошкільного віку при переході в новий статус - учня початкової школи.
Завдання:
Виховні: згуртування дитячого колективу,
зміцнення сімейних цінностей і традицій Центру дитячої творчості
Розвиваючі: розвивати інтерес до музичної, танцювальної та сценічної діяльності;
Навчальні: закріплювати знання та навички, отримані за час відвідування дошкільного навчального закладу;
Хід заходу
I.
Початковий етап. Лунають фанфари.
Під фанфари діти виходять на сцену.
Пісня «ЦДТ Рідний»
Ведуча. Свято, присвячений випуску дітей з ЦДТ, починається.
- А в гостях у нас Червона Шапочка.
Звучить пісня з кінофільму про Червону Шапочку «Якщо довго, довго, довго ....»
- Її бабуся, вирішила влаштувати веселе свято. І зараз Червона Шапочка відправиться в гості.
II. Основний етап.
Концерт вихованців
1. Танець. Червона Шапочка йде по лісі і зустрічається з вовченятами, жабенятами, квіточками, ведмедем, лисицею, зайцем.
2. Виходить Бабуся.
- Онучка, ти пройшла всі випробування і перешкоди, а я приготувала для тебе і твоїх друзів нову гру. Але гра у нас не проста. Називається вона «Думають-як дорослі, кажуть - як діти.» (діти відповідають на питання)
1.що таке свято?
2.що таке знання?
3. Що таке імунітет?
4. Що таке «АБВГД-ейка»?
3.
Ведуча.
Свято не простий у нас,
Він буває тільки раз.
І сьогодні в ЦДТ
Гості до нас не дарма поспішають.
Привітання дітей із групи раннього розвитку «Джерельця» (вірші).
1. В нашому місті є будинок
ЦДТ його кличемо
У цьому будинку все для нас -
Казки, пісні та оповідання,
Галасливий танок,
Вокалу годину, -
У цьому будинку все для нас!
2. Ось який хороший будинок!
У ньому ростемо ми з кожним днем,
А коли
Підростемо,
Разом в школу ми підемо.
3.Детки в Джерельці живуть,
Тут грають і співають,
Тут друзів знаходять собі,
На прогулянку з ними ходять.
Разом сперечаються і мріють,
Непомітно підростають.
ЦДТ - другий наш дім,
Як тепло, затишно в ньому!
Це будинок де ради дітям,
Самий добрий будинок на світі!
4.Солнце встало над будинками
у Джерельце йдемо
Я розповідаю мамі
Як ми там живемо!
Як ми хором пісні співали,
Дружно танцювали,
Вирізали, клеїли,
Англійська вивчали.
Я розповідаю чесно
Та докладно про все.
Знаю, мамі цікаво,
Як ми там живемо!
5.Дети радісною гурьбою
У джерельце поспішають
Це вам не те що вдома!
Це школа малышат!
6.Здесь ми робимо зарядку,
За партою рівненько сидимо,
Привчилися до порядку!
Джерельце необхідний!
7.Учим ми вірші та пісні.
Знає навіть новачок,
Місця немає для нас чудесней!
Чим коханий Джерельце!
8.Куклы, ведмедики і петрушки
Сумно дивляться на хлопців.
До побачення, іграшки,
До свиданья, наш центр!
У сумці нові зошити,
Ручки і олівці,
До побачення, конячки,
Ми вже не малята!
Пісня «Кнопочка» - виконує Катя Кузнєцова.
4.
Ведуча. У нашому центрі діти навчилися не лише співати і танцювати, але і розмовляти по-англійськи.
Казка «Теремок» англійською мовою.
Narrator: stood There a small wooden house (teremok) in the open field. A mouse ran by:
Mouse: Little house, little house! Who lives in the little house?
Narrator: Nobody answered. The mouse went into the house and began to live there.
A frog hopped by
Frog: Little house, little house! Who lives in the little house?
Mouse: I am a mouse. And who are you?
Frog: I am a frog. Let's live together.
Narrator:So the mouse and the frog began living together.A hare ran by.He saw the house and asked
Заєць: - Little house, little house! Who lives in the little house?
Mouse: -I am a mouse.
Frog: - I am a frog. And who are you?
Заєць: -And I am a hare.
Narrator: The hare jumped into the house and all of them began living together.Then there came a fox. She knocked on the window
Fox: - Little house, little house! Who lives in the little house?
Mouse:-I am a mouse.
Frog :- I am a frog.
Заєць: -And I am a hare. And who are you?
Fox:-And I am a fox.
Narrator: The fox climbed into the house too.A wolf by ran
Wolf: - Little house, little house! Who lives in the little house?
Mouse:-I am a mouse.
Frog: I am a frog.
Заєць:-And I am a hare.
Fox: And I am a fox. And who are you?
Wolf: - I am a wolf.
Narrator: The wolf climbed into the house too, and they all started living together.A bear walked by. He saw the house and заревів
Bear: - Little house, little house! Who lives in the little house?
Mouse: -I am a mouse.
Frog: -I am a frog.
Заєць: -And I am a hare.
Fox: -And I am a fox.
Wolf: -And I am a wolf. Who are you?
Bear: -And I am a bear!!!
Narrator: The bear started climbing onto the roof and - crushed the whole house! All of the scared animals ran away in different directions!
5.
Привітання від молодшої групи.
Ведуча. Молодша група приготувала привітання для випускників.
1.Саше від душі бажаємо
Друзів хороших зустріти,
Бути такою ж доброю, славної
І отримувати п'ятірки.
2.Ангелиналюбит співати, танцювати,
Книжки різні читати.
Бажаємо вчитися їй тільки на «5»
І в школі свої таланти розвивати.
3.Ксюша наша - реготуха,
Весела і славна дівчинка.
Уміє читати, малювати і ліпити.
У школі її будуть дуже любити.
4.Ярик наш - сорочка хлопець!
Він ніде не пропаде.
Ну, а якщо потрібно буде,
За собою поведе!
5.Матвей наш швидко подорослішав,
Все засвоїти він встиг
До новим знанням він прагне.
У школі це стане в нагоді.
6.Сергей, ти ж молодець.
У всьому ти молодець.
Сміливо в школу ти крокуй
І науки осягай.
7.Илюша любить майструвати,
Багато говорити
Отдуши йому бажаємо
Краще всіх рахувати, писати,
Багато книжок прочитати.
8.Никита любить малювати,
Дорослим любить допомагати.
У нього багато талантів.
Нехай буде світла дорога!
9.Справедливый і спокійний,
Похвали завжди гідний.
Андрійка діти поважають,
Успіхів всі бажають йому.
10.Артема в школу проводжаємо
І від душі бажаємо йому,
Щоб уроки відповідав
Без запинки, без праці,
А вчитель навіть ахнув
І сказав: «Ось це так!»
6.
Квартет «Сонечко» Чоловічки.
7. Вірші випускників.
Ведуча. На сцену запрошуються випускники.
1.А у нас сьогодні свято
Радісний, веселий.
До побачення, ЦДТ
Здрастуй, школа!
2.Чтоб росли ми сміливими,
Добрими, вмілими,
Знаємо, всі ви нас любили
І добре вчили.
3.Книжки по складах читати,
Все, що бачимо, злічити,
Акуратно, швидко є,
Навіть все не перелічити.
4.Рисовали ми, ліпили
З кольорового пластиліну,
Ходили На екскурсію
І грали з Буратіно.
5.А ще грали в хованки,
В дочки-матері, конячки,
І водили хоровод
Біля ялинки в Новий рік!
6. Любимо музику і казки,
Наші пісні і танці,
Любимо ігри в день народження,
Любимо свято і веселощі!
7.Мы не просто букви знаємо,
З них слова ми складаємо.
До мамам ми не чіпляємося,
Казку самі ми прочитаємо.
8.Имена свої писати ми теж вміємо,
Грамота нам всім потрібна,
Всім вона допоможе.
9.Здесь дружили ми грали
Букви перші дізналися,
Непомітно підросли
Ось і в школу ми пішли.
10.Сегодня проводжають нас
У країну чудес і знань
І ми йдемо у перший клас,
Спасибі, до побачення!
8.
Пісня «Прощання з АБВГД-ейкой»
9. Виступ директора
- Вручення довідок.
- Вручення подарунків.
- Вручення грамот і листів подяки батькам, бабусям, педагогам.
10. Відповідь слово батьків.
III. Заключний етап.
Ведуча. Заключне слово.
-Ви всі дуже добре попрацювали в цьому навчальному році. Дізналися багато нового про наш світ, навчилися читати, рахувати, розв'язувати задачі; навчилися бути ввічливими і вихованими. Зробили свої перші найважчі кроки в шкільне життя. Хочеться побажати вам і надалі бути такими ж працьовитими, добрими і небайдужими людьми; щоб навчаючись у школі, ви могли тішити і вчителів, і батьків своїми успіхами, як радували мене.
Передача ключа. Випускники передають ключ знань молодшій групі.