Реклама












Конспект уроку з англійської мови в 6 класі по темі "Розмовляємо про родичів"


Конспект уроку з англійської мови в 6 класі
Автор: Коробченко Наталія Олександрівна, МБОУ ЗОШ №17, м.саров, вчитель англійської мови.
Опис роботи: Пропоную вам конспект уроку з англійської мови в 6 класі по темі «Розмовляємо про родичів», УМК Биболетова М.З. Тривалість 45 хв, тип уроку - комбінований, з активізацією лексичних одиниць та граматичного матеріалу. Конспект уроку може бути корисною вчителям.
Цілі уроку:
навчальні: введення нового лексичного матеріалу;придбання практичних навичок при роботі з описами фотографій;
розвиваючі: розвиток інтересу в учнів до спілкування англійською мовою; розвиток здатності до продуктивним мовним діям.
виховні: виховання культури спілкування англійською мовою; виховання почуття колективізму;
Обладнання: підручник, дошка, крейда, магнітофон з аудіозаписами, мультимедійний екран, фотографії, робочий зошит.
Хід уроку.
1.Организационный момент.(3 minutes)
Teacher: Good morning,dear friends.
I'm glad to see you.
How are you?
Pupils: Thank you, we are fine.
Teacher: Who is on duty today? What's the day?
Pupils: Today is ...
Teacher: what's the date?
Pupils: Today is the ... of... .
Teacher: what's the weather like today?
Is it snowy?
Pupils: Yes, it is.
Teacher: Is it sunny?
Pupils: Yes, it is.
Teacher: Is it rainy?
Pupils: No, it isn't.
Teacher: Is it windy?
Pupils: Yes, it is.
Have you got a brother/ sister/ a grandmother/ a grandfather/ a younger brother/ a younger sister?
As you understood we are going to speak about our relatives today and remember the possessive case of the adjectives.

2.Фонетическая зарядка.(5 хвилин)
Teacher: Look at the blackboard. (на дошці написані звуки [з, с]). What sounds are they?
Name the words with these sounds.
Pupils: they, mother, father, this, these, thing, think, the, something...
Teacher: Now watch the video about these sounds. (відео про те, як правильно вимовляти звуки і слова, в яких зустрічаються дані звуки.)

3. Активізація лексичних одиниць і їх первинне закріплення. (13 minutes)

Teacher: Open your textbooks, p.122 ex.1. Look at pictures of Diana's family. Listen and repeat the words.
-And now I suggest you to describe some of my photos. (вчитель показує фотографії з різних сімей, а учні описують їх, називаючи кожного члена сім'ї)
- Do you know the names of all your relatives? Fill in the чарівна історія пусті клітинки, work in pairs. (p.123 ex.5)

4. Навчання граматиці.(7 хвилин)
Teacher: let's try to understand the difference between older and elder, p.123 ex.3 in your textbooks. Read both sentences and compare. (розбираємо різницю між словами старший і старше)
- Now complete the sentences using or older elder. (пропозиції з підручника).

5. Закріплення граматичних навичок. (15 хвилин)
(притяжательный відмінок іменників, згадуємо правило, вчитель пише приклади на дошці).
Наприклад: the room of my brother = my brother's room
the room of my brothers = my brothers' rooms
the room of the children = the children's room
Now you try! P.123 ex.7 (Read each phrase as in the example).

6. Підведення підсумків.(2 minutes)
Teacher: dear boys and girls, what have you learnt today?
Your homework will be: WB p58 ex 1,2; TB p 122 ex 1 (learn)
Marks...
I'm very pleased with you. Thank you for your work. The lesson is over! See you tomorrow! Good luck!