Реклама












Конспект уроку англійської мови в 6 класі за темою «Свята»


Конспект уроку англійської мови в 6 класі за темою «Свята»
Автор: Кунахова Марина Олександрівна, вчитель англійської мови МОБУ ЗОШ № 100, р. Сочі.
Опис матеріалу: Пропоную Вашій увазі конспект уроку англійської мови в 6 класі за темою «Свята». Вважаю, що даний матеріал буде цікавий вчителям англійської мови, які використовують у своїй роботі елементи комунікативної методики. Крім того, моя робота може зацікавити тих педагогів, які ставлять перед собою мету відпрацювати в учнів навички пошукового читання.
Конспект уроку англійської мови в 6 класі за темою «Свята»
Мета: Розвиток навички читання з отриманням спеціальної інформації.
Завдання:
Навчальна: Активізація лексики по темі «Свята»
Розвиваюча: Розвиток уміння працювати з текстом з метою отримання спеціальної інформації.
Виховна: Розвиток уміння слухати співрозмовника.
Обладнання: Мультимедійний комплекс, комп'ютер, презентація «Новий рік», аудіо додаток до УМК «Англійська мова» 6 (Spotlight), підручник «Англійська мова» 6 (Spotlight)
Хід уроку:
Вчитель: Hello! How are you?
Учні: Hello! I'm fine. How are you?
Вчитель: i'm fine, thank you. Today we are studying а new unit. Look at the screen. Now you can see some pictures, try to guess what we are going to talk at the lesson. На екрані йде показ 4-5 слайдів, які відображають новорічні події і приготування до свята.
Учні: it's New year's Day.
Вчитель: ДОБРЕ. Open your books on page 46 and let's check. As you see you are right. Today we are talking about holidays. Let's remember the words which we can use talking about New year's Day.
Учні: exchange gifts, have a special meal, watch the fireworks, clean the house.
Вчитель: ДОБРЕ. These words we know. But at this lesson we'll learn other ones which we can use to tell about this celebration. Look at exercise 1 page 46; fill in «make» or «do». When should we use «make»? What do these words mean?
Учні: Якщо ми щось створюємо, то треба використовувати «make». А якщо це діяння пов'язане з рутинної, повсякденної діяльністю, той треба використовувати «do».
Вчитель: Можна сказати і так. Look through the words and translate them. What words don't you know?
Учні: the dusting, the washing up.
Вчитель: витирати пил, мити посуд. OK. Take your pencils and fill the gaps. You have two minutes. Then we'll check the task.
Учні виконують завдання.
Вчитель: Well, I see you have done the task, now listen and check. Звучить аудіозапис до вправи № 1а сторінка 46, учні перевіряють себе. Потім йде розбір виконаного завдання. Зверніть увагу, що коли ми здійснюємо телефонний дзвінок, необхідно використовувати дієслово « make». Read and translate these phrases step by step.
Учні читають і перекладають фрази.
Вчитель: What can we use to tell about New year's Day?
Учні: make the decorations, do the dusting, make tea, make a special dish, do the shopping, make a cake.
Вчитель: Yes. That's right. Tell me please all these things we do before or on New year's Day.
Учні: Before
Вчитель: ДОБРЕ. Well, do you know how people all over the world prepare and celebrate New year's Day? Let's read exercise 2 page 46, look through it and answer my question: “Who is writing the email? Where is she from?"
Учні: Rosa. She is from Spain.
Учитель: Отже, сьогодні ми познайомимося з іспанськими традиціями відзначати Новий рік. Які фрази або слова допомогли вам зробити такий висновок. Учні зачитують фрази з тексту. Добре подивіться на картинки над текстом, ще раз перегляньте текст і підпишіть картинки - хто є хто. Чи потрібно вам дослівно перекладати весь текст?
Учні: Ні.
Виконується завдання, на його виконання необхідно 1.5 -2 хвилини.
Вчитель: Не забувайте наголошувати фрази, які допомогли вам зробити вибір. Потім йде перевірка завдання з підтвердженням пропозиціями з тексту. Well, that's right. Now open your exercise books, write down the date, class work. And let's make a spidergram. У центрі - овал "New year's Day in Spain", промінчики вгору - що іспанці роблять до свята, промінчики вниз - що вчасно свята. Зверніть увагу, так як Роза пише зараз, то в тексті використано Present Continuous, але ми в нашу спайдеграмму заносимо дієслова в їх початковій формі. Як це зробити?
Учні: потрібно прибрати закінчення «інг».
Вчитель: Не тільки, але і додати частинку «to». Виконуйте, у вас 5-6 хвилин.
Потім йде перевірка завдання і переклад вибраних фраз. На екран виводиться слайд з спайдеграммой, яку учні в процесі відповідей заповнюють і порівнюють зі своїми записами.
Вчитель: Дуже добре. А тепер, використовуючи нашу спайдеграмму, розкажіть, як іспанці готуються і святкують Новий рік. Щоб уникнути мовленнєвих помилок, якими словами можна замінити слово «іспанці»?
Учні: Spanish, they, The Spanish people.
Вчитель: ДОБРЕ. Who starts?
Йде опитування 2-3 учнів, інші учні уважно слухають і відзначають ті події, про яких відповідає вже розповів. Потім іде аналіз учнями відповідей своїх однокласників і виставлення оцінок за урок.
Рефлексія:
Вчитель: підкажи, які з фраз вивчених нами на уроці, ми можемо використовувати, щоб розповісти про те, як святкують Новий рік в нашій країні.
Учні перераховують і додають необхідні фрази.
Вчитель: You are right. As you see your home task is to make a spidergram about New year's Day in Russia and make a short report using it. The lesson is over. Good bye. If you have any questions, you may ask after our lesson.