Реклама












Конспект уроку англійської мови у 7 класі «Мої літні канікули»


Конспект уроку англійської мови у 7 класі
Автор: Соболєва Людмила Іванівна, вчитель англійської та німецької мов МОУ «ЗОШ №13 р. Зеленокумска», р. Зеленокумськ, Ставропольський край

Опис матеріалу: пропоную вам конспект уроку англійської мови для учнів 7 класу з теми «Мої літні канікули». Даний матеріал буде корисним вчителям, які працюють у 7 класі за УМК «Щасливий англійська», автор К.І. Кауфман. Цей урок на правлінні на розвиток комунікативної компетенції учнів, розширення їх кругозору.[/align]
Тема уроку: «My Summer Holidays»
Цілі уроку:
розвиток комунікативної компетенції учнів за допомогою англійської мови.
Завдання уроку:
1. Забезпечити відпрацювання лексики по темі «Як я провів канікули» у серії мовленнєвих вправ.
2. Розвивати вміння вести діалог-розпитування.
3. Формувати вміння трансформувати інформацію у відповідності з завданням.
4. Формувати вміння робити повідомлення за темою «Як я провів канікули».
Обладнання:
1. комп'ютер;
2. проектор, екран для демонстрації презентацій, фільмів;
3. підручник «Щасливий англійська», автор К.І. Кауфман.
Демонстраційні матеріали: слайди, складені з використанням навчальної літератури - К.І. Кауфман «Happy English.ru», 7 клас, - Обнінськ: Титул, 2006, виконані у програмі Power Point.
Дидактичний роздатковий матеріал: картки-завдання;

Мета використання презентації «визначні Пам'ятки Москви і Санкт-Петербурга»: підвищення мотивації учнів дізнатися більше про визначні пам'ятки, активізація пізнавальної діяльності учнів на уроці, розширення кругозору учнів.

Технології, використовувані на уроці:
1. інтерактивна технологія;
2. здоров'я сберегающая технологія;
3. особистісно-орієнтована технологія.[/align]
Хід уроку
I. Warming-up
1. Організаційний момент.
T.: Hello, everybody! I'm glad to see you again! How are you? Who is on duty today?
What is the date today? What is the weather today? Who is absent?
Today we have an usual lesson. We have gests.
Look at the slide and say what we are going to speak about?
(на слайді проектуються фотографії учнів, що демонструють, як вони провели літо).
What do you think? You are right.
Our topic today is My Summer Holidays".
2. Фонетична зарядка.
And we have these sounds and words. Listen carefully and repeat.
summer, country, гриб, sunbathe, up
pick, trip, picture
seaside, hiking
berry, text, spend
Good job!
3. Мовленнєва зарядка (на екрані демонструються слайди із зображенням визначних пам'яток Москви і Санкт-Петербурга, назви яких відпрацьовуються в мовленнєвій зарядці).
T.: Answer my questions.
What is the capital of Russia?
What is the most famous Moscow Theater?
What is the most famous museum in St Peterburg?
What is the Kunstkammer?
Who is the founder of the Tretyakov Gallery?
What can you see in the Armoury Chamber?
What places of interest do you want to visit?
II. Робота над основним етапом уроку.
1. Робота над читанням (робота в робочих зошитах).
T.: Open your workbooks on p. 27, Ex. 1.
Read the words after me.
2. Робота над аудіюванням (робота в робочих зошитах).
T.: Open your workbooks on p. 30, ex. 1.
Listen and fill in the table.
(учні слухають запис тексту двічі і заповнюють таблицю)
3. Робота з лексичним матеріалом.
T.: Open your textbooks on p.55, ex.7, fill in the table with these activities
(на екрані проектуються картинки села, великого міста, походу, закордону).
If you are go camping /to the village/ go abroad / go to a big city, what can you do there?
Which of these things can you do? Which of these things do you want to learn?
Хвилинка відпочинку.
Let's have a rest!
(учні виконують вправи під музику)
T.: we'll discuss your summer or winter holidays.
Where did you go? What was the place like?
Who did you go with? How did you get there?
Where did you stay there?
What did you do there?
T.: How did you spend your holidays? Show us your projects.
(учні демонструють фільми, виконані в програмі Movie Maker, розповідають про те, як вони провели літо).
III. Рефлексія навчальної діяльності.
1. Підведення підсумку уроку. Виставлення оцінок. Домашнє завдання.
Good work, children. I'm proud of you today. You did really very well. That's my own opinion. So I want you to remember your work during the lesson.
What new did you know? Tell me what did we do during the lesson? Your marks...
Thank you, students. Definitely you worked hard! The lesson is over!!!
Goodbye!