Навчально-методична розробка уроку "Граматичне подорож" 3 клас УМК "Spotlight"
Цілі:
• розвиток мовлення, мислення, уяви школярів
• формування особистості здатної до творчої діяльності;
• формування та вдосконалення усіх видів мовленнєвої діяльності школяра (слухання, читання, говоріння, письмо);
• формування вмінь спілкуватися та працювати в команді
• розвиток образного і логічного мислення, уяви, мови, формування предметних умінь і навичок, необхідних для успішного розв'язання навчальних і практичних задач та продовження освіти;
• виховання пізнавальної активності, інтересу та ініціативи
Завдання:
Освітні:
•забезпечити в ході уроку, повторення, закріплення матеріалу
•створити умови для відпрацювання навичок і вмінь у вживанні прийменників?
•створити умови для відпрацювання лексики в різних видах мовленнєвої діяльності;
•актуалізувати знання про приводах місця;
•розширити загальний кругозір учнів
Розвиваючі:
•створити умови для розвитку комунікативних навичок через різноманітні види мовленнєвої діяльності (монологічна, діалогічна мова)
•створити умови для розвитку таких аналітичних здібностей учнів, як уміння аналізувати, зіставляти, порівнювати, узагальнювати пізнавальні об'єкти, робити висновки;
•створити умови для розвитку пам'яті, уваги, уяви;
•сприяти формуванню самостійної пізнавальної діяльності
•сприяти розвитку умінь здійснювати рефлексивну діяльність
Виховні:
•сприяти розвитку культури взаємовідносин при роботі в парах, групах;
•сприяти формуванню патріотичних почуттів;
•сприяти формуванню толерантності у ставленні до культури свого та інших народів;
•сприяти розвитку естетичного смаку, культури мовлення;
•сприяти розвитку інтересу до вивчення іноземної мови;
•сприяти підвищенню рівня мотивації на уроках через засоби навчання;
•сприяти вихованню таких моральних якостей учнів.
Обладнання: комп'ютер, прожектор, екран.
Хід уроку:
1. Організаційний момент
1.1 Good morning children! How are you today?
(Fine, Thanks)
2. Початок уроку
Дошка: "Prepositions' land"
2.1. Today we are going to spend our time in a wonderful land "Prepositions" In our country there are different prepositions. Look at the blackboard and remember!!! (Можливий переклад)
2.2 Look at my pen and answer my question Where is my pen?
(тренувати всі прийменники покласти ручку на різні поверхні в класній кімнаті)
2.3. Now take one of the things from your schoolbag and ask each other. Where is my pencil (book, pencil case, rubber....)?
2.4 We have a wonderful song about our prepositions. Look at the screen, watch! Listen and sing all together this song!
Слова: One, two, three, four,
Where is the mouse?
The mouse is in the house
Where is the cat?
The cat is in the hat
Where is the fish?
The fish is in the dish.
Where are you?
I'm in the classroom
In, On, Under, In front of,
Behind, Next to, Between,
One, two, three, four,
Where is the bear?
The bear is on the chair.
Where is the snake?
The snake is on the cake.
Where is the guitar ?
The guitar is on the car.
Where are you?
I'm on a chair.
In, On, Under, In front of,
Behind, Next to, Between,
(Sing together!!!)
3.Основная частина:
3.1 Oh!, I'm sad. I've lost my funny dog. Look at the screen and help me to find him!
(Презентація Where is my funny dog?)
3.2 Thank you very much. I'm very happy. Open your exercise book and take your pens!
Now image you've lost your pet in your flat! Wright down! Where is your pet?
(5 пропозицій записують у зошит, потім перевіряємо)
3.3 Open your student books p.92 Ex. №1.
(Spotlight 3 клас)
3.4 (Якщо є час можна ще одне завдання дати)
Look at the screen! Describe this picture.
3.5 Now say me where are you?
(Відповіді можуть бути різними i'm in the classroom or i'm on the chair)
4. Заключна частина.
4.1. You have worked very well! Put marks! Your homework...
4.2Thank you! Goodbye! See you soon)))