Конспект заняття на тему "День у школі"
Мета: навчити цілеспрямовано й усвідомлено застосовувати знання, використовувати розумові операції, порівняння, аналіз, синтез.
Хід заняття
Вчитель:
Здрастуйте хлопці, сьогодні ми з вами допоможемо нашим героям Мишка, Борсука Єгору і зайчику Тошке отримати гарні оцінки в школі.
Мишко жив у дрімучому лісі
Шишки їв, і мед там пив,
Дитинство миттю промайнув
В школу Ведмедик наш пішов
Клас просторий, світлий, чистий
І друзі йому під стать.
Борсучок Єгор і зайчик Тошка
Разом їм науки вивчати.
Перший урок видався не складний,
Грамотно потрібно слова написати.
Ми допоможемо нашим звірам,
Грамотним бути і красиво писати.
Встав потрібну букву і прочитай слово
...Н (Е/О) Л...М (В/О) П...НІ (В/О)
...Т (А/О)...Т(І/И) В...ЛК (И/О)
Вчитель:
Другий урок друзям на подив
Малюнок потрібно створити.
Адже малювати, підбір всіх фарб,
Допоможе смак друзям прищепити.
Розфарбуй картинку запропонованими квітам.
Лунає заготовлений матеріал і кольорові олівці
Вчитель:
Наука всіх наук, звичайно, математика.
І ведмедики потрібно нам допомогти
Вирішити задачку, щоб відповідь зійшовся
І третій урок вивчити
Лунає запропонована задачка
Вчитель:
Четвертий урок друзям згодиться,
Історію потрібно знати їм завжди
І предків, і битви, битви,
І вічна пам'ять героям!
Визнач форму воїнів
Лунає запропонований матеріал
Вчитель:
Як Земля утворилася?
І куди ріка тече?
Ведмедик повинен точно знати
П'ять за це отримувати.
Де живуть тварини? (підкресли)
Кіт - річка, пустеля, ліс, океан
Лисиця - ліс, море, Арктика
Ведмідь - тайга, пустеля, річка
Вчитель:
Усі уроки вивчивши.
Мишко, Толік і Єгорка
Пограти пішли в лісок
Пограй і ти дружок.
Третій зайвий
1. Гравці шикуються колом попарно, один за іншим.
2. Із числа учасників обираються двоє ведучих.
3. Провідні знаходяться за колом, на невеликій відстані один від одного.
4. Перший ведучий тікає, другий доганяє.
5. Тікаючи, перший ведучий займає місце попереду будь-якої пари.
6. Гравець, який виявився «третім зайвим» тікає замість першого ведучого.
7. Коли другий ведучий наздоганяє і стосується першого, вони міняються ролями.
8. У процесі гри, ведучі, не можуть перетинати коло.
Вчитель:
Все пора додому бігти
Всім до нових зустрічей, щасливо!
Завтра в школу ми прийдемо
І читати, рахувати почнемо.