Реклама












Конспект уроку англійської мови для 4 класу з теми: Школа. УМК Биболетова


Розробка уроку англійської мови для 4 класу з теми "Школа. Шкільні предмети"
Автор: Кондурова Віра Володимирівна, вчитель англійської мови МОУ «ЗОШ №11» Саратов р.

Опис матеріалу: Я пропоную розробку уроку англійської мови для 4 класу
по темі «Школа. Шкільні предмети» (School. School subjects) до УМК Биболетова М. З.
Даний матеріал буде корисним вчителям англійської мови в початковій школі. Урок спрямований на вирішення завдань особистісного розвитку учнів, забезпечує їх просування в розвитку і засвоєнні знань.

Мета уроку: Формування комунікативних компетенцій в основних видах мовленнєвої діяльності: аудіюванні, говорінні, читанні та письмі з теми «Школа. Шкільні предмети» з метою розвитку соціального і пізнавального рівня учнів.

Завдання:
Навчальні:
• Тренувати вимову учнів;
• Активізувати лексику на тему «Школа. Шкільні Предмети та приладдя»;
• Відпрацювання вживання лексики в усній і письмовій промови;
• Розвиток навичок читання та аудіювання;
• Формувати граматичні навички;
• Активізувати раніше вивчений граматичний матеріал (The Past Simple Tense);

Виховні:
• Виховувати культуру спілкування в різних видах колективної взаємодії;
• Виховання інтересу до навчання, до навчальних предметів, розширення кругозору учнів, бажання вчиться;
Розвиваючі:
• Розвивати логічне мислення, мовну здогадку, пам'ять, увагу.
• Розвиток діалогічної та монологічної мови, прилучення до нового соціального досвіду через набуті знання.
Обладнання: комп'ютер, медіапроектор, екран, комп'ютерна презентація з матеріалом уроку, УМК «Enjoy English " для 4 класу», наочний матеріал.

Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
1. Вітання і організаційний момент початку уроку (2 хвилини)

Т: - Good morning boys and girls!
I am glad to see you.

Р: - We are glad to see you too.

Т: - Sit down, please. How are you today?

P1 - Fine, thanks.
P2 - So so.
P3 - I am fine, thank you.
P4 - i'm ok, thanks.

T: - What is the date today?
P1:- Today is Tuesday, the ninth of April.
T: - Thank you.

Т: - What is the weather like today?
P1: - it's hot.
P2 - The weather is wonderful!
T: - I think so, too. Thank you.

Т: let's start our lesson.

2. Фонетична зарядка (3 хвилини)

T: - Now look at the screen. Let's repeat English sounds. You will repeat after me.
(Подивіться на екран. Давайте повторимо англійські звуки. Повторюйте за мною)

[i:] - we, she, read, speak, teacher, meet, please
[ I ] - think, dictionary, Britain, nickname, hurry, silly
[e] - tell, desk, felt-tip pen, letter, welcome, very
[a:] - ask, answer by heart, sharpener, Barbara
[ju:]- super, computer, new, news
[υ] - good, book, full, look
[ei] - break, nickname, today, it's great

P1, P2, P3, P4, P5, P6, P7.
T: - Good for you.

3. Мовна розминка. Повторення лексики «Шкільні предмети»(6 хвилин)
T - So, today we continue speaking about school and school subjects. Look at the screen. Tell me please, which subjects can you see on the pictures?
(Сьогодні ми продовжуємо говорити про школу і шкільних предметах. Подивіться на екран. Які предмети зображені на малюнках?)

P1: - Mathematics, Russian, English, Informatics.
(Математика, Російська мова, Англійська мова, Інформатика)
P2: - Reading, Music, Art.
(Читання, Музика, Малювання)
P3: - Physical Education.
(Фізкультура)
T: - All right! Good for you!

T: - What is your favorite subject? And why?
(Який ваш улюблений предмет у школі і чому?)

P1: - My favorite subject is Informatics, because it is very interesting.
P2: - My favorite subject is English, because I want to go to America in my future.
P3: - My favorite subject is Math, because I like count.
P4:- My favorite subject is Physical Education, because I want to be a sportsman, very big and strong.

T: - that's great! Thank you!

T - So, What do you usually do in the lesson?
P1: - In the lessons we usually read, write and count.
T: - What else?
P2: - In the lesson we draw, sing songs, run and jump.
P3: - In the lesson we speak English.

T: - Very well. Now open your textbooks.
Say what pupils or must mustn't do in the lesson.
P1, P2, P3, P4.

T: - Good for you. Thank you!

T: - But if you go to school, you must know school rules. Let's read and translate these rules.

SCHOOL RULES
Шкільні правила

1. You must be polite to your teachers.
Ви повинні бути ввічливим зі своїм учителем.

2. You must come back to school in time.
Ви повинні приходити до школи вчасно.

3. You must be quiet in the corridor.
Ви повинні бути спокійними в коридорі.

4. You must work hard on the lessons.
5. Ви повинні наполегливо працювати на уроках.

6. You must not run in the corridor.

7. Ви не повинні бігати в коридорі.

8. You must wear a school uniform.

Ви повинні носити шкільну форму.

9. You must write with a blue pen.
Ви повинні писати синьою ручкою.

4. Перевірка домашнього завдання (5 хвилин)

T: - let's check your homework. I asked make your timetable in English on six days.
( Давайте перевіримо ваше домашнє завдання. Я просила скласти ваше шкільний розклад англійською на шість днів)

T: - What timetable do you have today? What timetable do you have on Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday?)
(Який розклад уроків у вас сьогодні? Який розклад у вас у вівторок, середу, четвер, п'ятницю та в суботу?)
P1, P2, P3, P4, P5, P6.
T: - Good for you! Thank you!

5. Нова лексика на тему «Шкільні приналежності» (10 хвилин)
T - So, We repeated school subjects, and made timetable. What do we need at the lesson? Let's look at the screen. What is it?
T: -You will repeat after me:

Textbook - підручник
Workbook - робочий зошит
Rubber - ластик
Pen - ручка
Pencil - олівець
Pencil box - пенал
Ruler - лінійка
Dictionary - словник
CD - диск
Paints - фарби
Sharpener - точилка
Colored pencils - кольорові олівці
Cassette - касета

T: - And now, i'll give several minutes to do the exercise. Open your textbooks at page exercise 18. (З'єднати слова)
T: - Are you ready? Let's check.
P1, P2, P3, P4.
T: - Thank you!
T: - Look at the screen. Let's read.

Давайте прочитаємо нове правило!
This (ед.ч), these (мн.ч) - це (ця, це), ці
That (ед.ч), those (мн.ч) - той (та), ті
T: - And now, open your workbooks at page 58 exercise 10. Подивіться на картинки, прочитайте пропозиції. Виберіть і обведіть потрібне слово олівцем.
T: - Are you ready? Let's check.
P1, P2, P3.
T: - Thank you!

6. Фізкультхвилинка (3 хвилини)
T: - Boys and girls! It's time to have a rest! Let's play in game! I put in this bag many different school supplies. You must guess what it is.
(Хлопчики і дівчинка, настав час відпочинку! Давайте пограємо в гру! Я поклала в цей пакет різні шкільні приналежності. Ви повинні відгадати, що там лежить).
P1 - Have you got a ruler in your bag? (лінійка)
T: - Yes, I have! Good for you!
P2: - Have you got a Textbook in your bag? (підручник)
T: - No, I haven't. Try again!
P3: - Have you got a sharpener in your bag? (точило)
T: - Yes, I have. Good for you!
P4: - Have you got a pen in your bag? (ручка)
T: - Yes, I have! Good for you!
P5: - Have you got a pencil in your bag? (олівець)
T: - No, I haven't. Try again!
P6: - Have you got a rubber in your bag? (стерка)
T: - Yes, I have! Good for you!
P7: - Have you got a dictionary in your bag? (словник)
T: - Yes, I have! That's brilliant!

T: - let's continue our lesson.

6. Повторення часу The Past Simple Tense.(7 хвилин)

T: - Давайте з вами пригадаємо, що за час такий - Past Simple?
Для опису дії в минулому використовується час Past Simple Tense, що перекладається на російську мову - Простий Минулий Час.
Якщо дія, про яку ми розповідаємо, що відбулося в минулому, то використовується друга форма дієслова. Дієслова в англійській мові бувають правильні і неправильні.
Друга форма дієслова утворюється по-різному:
- до правильних дієслів додається - (e)d
- неправильні дієслова змінюються у відповідності з таблицею, яка є у вас у підручнику на стор 130
наприклад: go - went, see - saw

T: - Подивіться на екран. Схема утворення часу Past Simple.
Правильні дієслова:

V + ed

played, skated

Неправильні дієслова змінюються:
go - went; see - saw

T: - Який допоміжний дієслово використовується в Past Simple у питальних та заперечних реченнях?
P1 - Дієслово did.
T: - Які слова є супутниками часу Past Simple?
P2 - Yesterday, last week, last month, two years ago, a month ago
T: - All right! Good for you!
T: - А зараз я викликаю до дошки трьох учнів. які знайдуть другу форму наступних дієслів - Buy, come, take, live, give, have, sleep, make, open. Користуючись таблицею в кінці підручника.
T: - Now look at the screen.

Інші подивилися на екран. Прочитайте текст. Розкрий дужки і поставте дієслова в Past Simple.

Yesterday Mag (get) got up early. The weather (be) ______fine. She (wash) _________her hands and face, (clean) ___________her teeth in the bathroom. Then, Mag (put) _________on her school dress and (take) __________her bag. Then she (go) ____________to school.
It (be) ______________sunny and warm. When she (get)_________to school, she didn't see any pupils in the yard. Mag (say) ____________: «Oh! But today is the first day of summer holidays. Children don't go to school on holidays».
T: - Very well!
Перевіримо завдання у інших учнів.
Учні пишуть другу форму дієслова на дошці.
T: - Thank you! Sit down, please.

8. Підведення підсумків (1 хвилина)
сьогодні я дізнався...
було цікаво...
було важко...
я виконував завдання...
я зрозумів, що...
тепер я можу...
я відчув, що...
я придбав...
я навчився...
у мене вийшло ...
я зміг...
я спробую...
мене здивувало...
урок дав мені життя...
мені захотілося...

9. Виставлення оцінок (1 хвилина)
T: -Your marks for today will be ...(виставлення оцінок за урок)
10. Домашнє завдання (1 хвилина)
T: - Your hometask for the next lesson ...
Домашнє завдання: підготуватися до словниковим заліку з теми «Школа. Шкільні предмети та приладдя».

T - So, the lesson is over! Thank you for the lesson! Good bye!
P: - Good bye teacher!