Реклама












Конспект уроку англійської мови у 3 класі за підручником В. П. Кузовлевим


Урок англійської мови у 3 класі

Автор: Керышева Юлія Дмитрівна, вчитель англійської мови МОУ «Гімназія №1 імені В. Я. Шишкова», р. Бежецька

Конспект уроку англійської мови у 3 класі по темі: Спеціальні питання у теперішньому простому часі.

Цілі:

1. Формування граматичного навички: побудова спеціальних питань у теперішньому простому часі.

2. Вдосконалення навичок читання.

3. Розвиток здібностей до виявлення мовних закономірностей.

Обладнання:

Для вчителя: картки з буквами, інтерактивна дошка, вихід в Інтернет, фотографія собаки

Для учнів: Activity book, робочий зошит, текст «Спот»

Хід уроку.

1. Організаційний момент.

Good morning, girls and boys!

(Good morning! Good morning!

Good morning to you!

Good morning! Good morning!

We are glad to see you! )

I am glad to see you too!

Sit down, please.

2. Мовна розминка.

Answer my question.

How are you?

(Дайте відповідь на моє запитання. Як справи?)

Один учень відповідає учителю і задає питання наступного учня. Робота ведеться « по ланцюжку».

3. Фонетична зарядка.

Let's remember the English letters and sounds.

Я показую картку літери, ви називаєте букву і звук, яким вона читається.

Bb - [b]

Ww - [w]

Mm - [m]

Dd - [d]

Cc - [s] [k]

Rr - [r]

4. Вдосконалення навичок читання голосних букв у відкритому та закритому складах.

Now we shall read the English words. (Зараз будемо читати слова.)

Робота з інтерактивною дошкою.

Читання а.

CAT RAT BAT HAT

Після прочитання слів робимо висновок: У закритому складі буква а читається звуком [æ].

Читання e.

HEN PEN TEN MEN

Після прочитання слів робимо висновок: У закритому складі буква e читається звуком [e].

Читання i.

BIG PIG WIG DIG

Після прочитання слів робимо висновок: У закритому складі буква i читається звуком [i].

Читання i.

BIKE FIVE

Після прочитання слів робимо висновок: У відкритому складі буква i читається звуком [ai].

5. Перевірка домашнього завдання.

Let's check up your hometask.

Вдома ви читали слова. Виберіть з домашнього завдання слова, які читаються за такими ж правилами, які ми з вами повторили.

Ii [i] Cliff, Billy, little, this, still, whisper, into

Ii [ai] Liza, white, ride, smile

Фізкультхвилинка

Сьогодні у нас в гостях пес. Його звуть Спот. Йому цікаво, що ви вмієте робити.

Виконуємо рухи, відповідаємо на мої запитання.

Can you swim?

Can you play football?

Can you roller skate?

6. Навчання читання з витягом конкретної інформації.

Ми розповіли Споту про те, що ми вміємо робити, а тепер прочитаємо текст про те, як Спот проводить свій час.

Now it's time to read and translate. (У кожного учня роздатковий матеріал - текст)

Spot is black and white. He rides a bike with Mike and Spike. Mike has a kite. "Let's chase, Mike"- says Spike. They play hide and seek. "Let's go down" , says Mike. Yikes! They land in slime.

7. Актуалізація граматичних навичок.

На минулих уроках ми вчилися будувати спеціальні питання. Пригадайте порядок слів у питанні.

Завдання. У питаннях переплуталися слова. Поставте слова у правильному порядку. Запишіть питання в зошит. ( 3 учні працюють біля дошки)

1. does / with Mike and Spike / What / do / Spot

( What does Spot do with Mike and Spike? )

2. What game / they / do / play

(What game do they play? )

3. land / they / Where / do

(Where do they land?)

Перевіримо отримані запитання.

Знайдіть у тексті відповіді.

8. Домашнє завдання.

Вдома ви будете виконувати аналогічну вправу. Необхідно скласти питання, поставивши слова в правильному порядку.

РТ стор.21. пристрій №3

9. Підведення підсумків уроку.

Виставлення оцінок.

That's all for today. Good bye pupils.