Реклама












Конспект уроку англійської мови в 4 класі по темі: Шкільне приладдя


Урок англійської мови у 4 класі

Автор: Керышева Юлія Дмитрівна, вчитель англійської мови МОУ «Гімназія №1 імені В. Я. Шишкова», р. Бежецька

Конспект уроку англійської мови в 4 класі по темі «Шкільне приладдя»

Тема уроку: Шкільне приладдя (підручник М. З. Биболетовой)

Цілі уроку:

1. Актуалізувати лексику по темі «Школа».

2. Тренувати навички вживання модальних дієслів у промові.

3. Вдосконалювати навички діалогічного мовлення.

Обладнання: картинки по темі «Шкільні приналежності», аудіозапис

Хід уроку.

1. Організаційний момент.

Good morning, pupils! (Здрастуйте, хлопці!)

I am glad to see you. (Я рада бачити вас.)

Tell me, please, what day (date) is it today? ( Скажіть, будь ласка, який сьогодні день тижня (кількість) ).

Let's start our lesson. ( Почнемо наш урок)

2. Фонетична зарядка. (аудіозапис)

Давайте виконаємо упр.19 стр.104.

Listen and read. (Слухаємо і читаємо).

Перший раз учні стежать за текстом і повторюють слова за диктором, потім читають самостійно.

3. Мовна розминка.

На дошці прикріплені малюнки із зображенням шкільних приналежностей. Завдання: знайдіть у упр.19 назви цих предметів і підпишіть картинки. Назвіть слова по буквах.

· Лінійка ruler

· Олівець pencil

· Підручник textbook

· Точилка sharpener

· Комп'ютер computer

· Зошит workbook

4. Перевірка домашнього завдання.

Підручник с.104 упр.18

Let's check up your hometask. Read and match. ( Давайте перевіримо ваше домашнє завдання. Вам потрібно з'єднати слова, що позначають шкільне приладдя та опис цих речей.

Відповіді: 1i; 2c; 3g; 4h; 5a; 6b; 7e; 8d; 9f.

Фізкультхвилинка

Я називаю слово англійською мовою. Зобразіть без звуків, що можна робити з допомогою цих предметів.

pen (пишуть)

rubber (перуть слово)

sharpener (точать олівець)

textbook (відкривають і читають підручник)

ruler (підкреслюють по лінійці)

5. Активізація навичок читання та діалогічного мовлення. Робота в парах.

It's time to read the dialogue. Open your textbook . page 104 ex.21 (1). You should arrange the sentences in the logical order. (Настав час читати діалог. Відкрийте підручник на стр.104 упр.21(1). Розставте пропозиції в правильному порядку.

2 Yes. Here you are.

1 Could you give me a red pencil,please?

2 Thank you.

2 Так. Ось він.

1 Не міг би ти мені дати червоний олівець, будь ласка.

2 Спасибі.

Прочитайте вийшов діалог.

Розділіться по парам і складіть власний діалог.

(Учні розігрують діалог біля дошки)

6. Підведення підсумків уроку.

Now we know the names of different school things. (Тепер ми з вами знаємо назви різних шкільних приналежностей.)

Виставлення оцінок та коментарі до них.

Our lesson is over. Thank you for your work.

Урок закінчено. Дякую за роботу.