Реклама












Конспект заняття з розвитку мови в дитячому садку


Автор: Гутник Христина Павлівна, вихователь ГБОУ АТ "Северодвинск СКОШИ" р. Северодвинск.

Формування умінь і навичок щодо диференціації і пізнанню звуку [р] у мовному потоці

Цілі заняття

- сприяти розвитку слухового уваги

- закріпити вміння чіткої вимови

- сприяти розвитку графічних навичок

Хід заняття

1. Розповісти дитині що сьогодні нас чекає подорож у країну звуків на вулиці де живе звук [р], а живе він в будинку, схожому на великий мотор.

- Подивися у нас є вірші але злий чарівник що то в них переплутала. Що переплутав чарівник? А як правильно?

Пошив собі кошеня тапки

Щоб взимку не мерзли шапки (лапки).

 

Цікаві мавпи

Збирають з ялинок фішки (шишки).

 

Тут гарне містечко

Протікає повз пічка (річка).

2. Подивися у нас тут тварини, у назві яких присутня пісенька великого мотора. Тварин, у яких є пісенька мотора, відклади вправо, а в яких ні вліво.

Корова

Рак

Кріт

Кіт

Крокодил

Риба

Кінь

Собака

Півень

Курка

3. Фізкультхвилинка: Виконання рухів у відповідності з текстом

Дерево закінчується, десь у хмарах

(підняти руки вгору)

Хмари гойдаються на його руках

(качати піднятими руками)

Ці руки сильні рвуться в вишину

(гойдаючись згинати корпус тіла)

Тримають небо синє зірки і місяць.

4. Ми з тобою розім'ялися, зробили зарядку, а тепер давай зробимо зарядку для язичка.

Чашечка

Смачне варення

Конячка

Барабан

Балалайка

Індик

Кулемет

5. Подивися у нас тут конвертик, напевно хтось нам надіслав лист. Подивися тут картинки, які потрібно розфарбувати. Розфарбуй іграшки тільки червоним, а одяг синім.

Дивись який ти молодець, ти впорався з усіма завданнями, і навіть злий чарівник не зміг тебе обдурити. За це ти отримаєш медаль.