Реклама












Конспект уроку англійської мови у 3 класі «Давайте порахуємо до 100!»


Конспект уроку англійської мови у 3 класі

Англійська мова 3 клас

Автор: Спирягина Ірина Вікторівна, учитель англійської мови МОУ «ЗОШ №55» місто Саратов

Опис матеріалу: Пропоную вашій увазі розробку уроку англійської мови для 3 класу за підручником М.З. Биболетовой «Enjoy English», технологічну карту уроку та самоаналіз уроку.

Мета: Познайомити з рахунком від 20 до 100.Урок - проблема спрямований на використання отриманих знань для формування умінь і навичок вживати в усному мовленні числівники від 1 до 100.

Хід уроку:

I. Підготовка учнів до навчальної діяльності на англійській мові

Організаційний момент: (5 хвилин)

- Good morning, children! - Good morning, teacher! I am glad to see you. - We are glad to see you too. Thank you, children. Take your places, please.

1. Мовна зарядка:

- Are you ready for the lesson? Listen to me and answer my questions.

-What is your name?-How old are you?-Do you like to play?-Can you sing?-Can you dance?

2. Створення проблемної ситуації: Мотивація до рахунку

- Can you count? - Yes, we can. Please, count all together.

(На дошці цифри 5, 10, 15, 20, 50, 51, 55, 100). We have a problem. Ми навчилися рахувати по - англійськи тільки до 20.

3. Постановка цілей і завдань уроку.

- Яка тема уроку? Навіщо нам потрібно знати цифри?

(вміти рахувати, називати вік, записувати адресу, називати дату, номер телефону)

- Що нам потрібно зробити, щоб домогтися результатів?

(відповіді учнів)

II. Актуалізація і формування індивідуального труднощі у пробному дії. (5 хв)

(Повторення граматичної моделі утворення числівників):

- But first of all remember how to count from 1 to 10.Let's sing a song "How many fingers do you have" (2 хв)

- Let's play a game with a clever phone». Count from 11 to 20 all together, please. Правило закінчення - teen

Динамічна пауза (гра з цифрами відео) (3 хв)

III. Реалізація побудованого проекту. Введення нового матеріалу (5 хв)

-Very good. And do you know how is in English 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100?

-Як же утворюються ці числівники? Look at the screen and try to count in English.

(Video - plane. Виводять правило з опорою на таблицю. З допомогою закінчення-ty).

- Які цифри змінюють кореневу голосну і звучать трохи по-іншому? - 20, 30,50. Вірно: twenty, thirty, fifty.

IV. Первинне закріплення з проговариванием у зовнішній промови. (5 хв)

- Let's play the game "Math lotto". Fill in the missing letters and read the words.

(Гра в лото: запис пропущених букв та обговорювання числівників від 20-100.)

- And how we can count from 20 до 30? Listen to me, please: twenty one, twеnty two, twenty three, ... What next? Children count: twenty four, twenty five twenty six, twenty-seven, twenty eight, twenty nine and thirty.

- Can count you from fifty to sixty? Count, please one by one. (Вважають по черзі.)

- And now try to count animals. I give you some animals and you take a number from my bag.

Фізкульт хвилинка. (1 хв)

- Well done! Are you tired? Look at me please! Let's do exercises for your eyes:

Look to the left.

Look to the right,

Up and down.

Look around. (And one more, please).

V. Тренування рахунку. (5 хв)

- Numbers can rime. Look at the screen and listen to the poem.

(на слайді вірш. Контроль розуміння: числівники записати цифрами).

I am eleven,

My brother is seven,

My mother is thirty,

My father is forty,

My bad is seventy - two.

How old are you?

- Did you understand this poem? Can you replace words to numbers? Check your work. (замінюють слова, цифри).

- Who wants to recite the poem? (відновлюють вірш з опорою на картинки)

VI. Включення в систему знань, повторення. (12 хв)

(Читання і говоріння: гра в командах. Відгадати розповідь - загадку і поселити свого вихованця, записавши вулицю і номер будинку цифрами).

-You must read the text and guess. Who is it? (2 хв)

Cat (Green Street, 50)

It is white and grey. It has 2 ears and 2 eyes and a tail. It can run and jump but it can't swim. It likes to eat milk and fish but it doesn't like oranges. It lives in Green Street, house number fifty.

Dog (Yellow Street, 51)

It is black and brown. It has short neck, black nose and funny face. It can run well but it can't fly. It likes to eat meat. It likes to play. It lives in Yellow Street, house number fifty - one.

Parrot (White Street, 55)

It is green, yellow and blue. It has got a funny face and a long tail. It can sing and fly well but it can't run. It likes to eat corn and apples. It lives in White Street, house number fifty - five.

Представлення результатів спільної діяльності.(10 хв)

-You are right. Take your animal from the blackboard, color it and write Street and number on its house. Then tell us about your animal. (діти в групах розфарбовують свого вихованця, готують про нього розповідь і представляють спільний проект).

VII. Рефлексія (1 хв)

- Підбиття підсумків: сьогодні ми працювали з числами від 1 до 100, читали розповіді-загадки про тварин, співали пісні, грали в ігри, створювали постери.

- Чого ми навчилися? Can we count this numbers? (На дошці цифри 5, 10, 15, 20, 50, 51, 55,100).

- Do you like our lesson? Smile to each other and wish a merry Wednesday.

- We wish you a merry Wednesday,

- And a happy weekend.

Перенесення отриманих знань на абстрактний об'єкт (домашнє завдання)(1 хв)

- Порахувати скільки днів залишилося до дня народження, і записати цифрами і словами.

- Виставлення оцінок.

- The lesson is over. You may be free. Good-bye! Have a nice day! See you later!

Технологічна карта уроку