Реклама












Відкритий урок з математики в 6 класі


Конспект уроку математики 6 клас

Тема: Знаходження числа за його дробом

Автор: Казимиренок Наталія Олександрівна, вчитель математики МОУ «Азейская середня загальноосвітня школа» с. Азей

Опис уроку: Пропоную Вам конспект уроку математики на тему: «Знаходження числа за його дробом», проведений у 6 класі. Цей урок буде корисний вчителям математики, які працюють у 6 класі за підручником Віленкіна М.Я. Математика 6 клас.- М.: Мнемозина. Це урок ознайомлення з новим матеріалом

Цілі:

1. Освітня: Навчити вирішувати завдання поетапно, полегшити учням процес визначення типу завдання. Мотивувати необхідність запам'ятовування етапів тим, що в цьому випадку скорочується і полегшується процес рішення задач даного типу.

2. Розвиваюча: розвивати вміння аналізувати умови задачі; логічне мислення, математичну мову.

3. Виховна: виховувати пізнавальний інтерес, почуття згуртованості.

Завдання уроку:

- формування обчислювальних навичок;

- формування навичок розв'язування задач на знаходження дробу від числа, числа за його дробом.

Обладнання:

1. Залежності між розглянутими величинами (додаток 1).

2. Лист з текстами задач на кожну парту (додаток 2).

3. Запитальник.

4. Наочність для усного рахунку, повторення.

Методи: репродуктивний, дослідницький,

частково-пошуковий, евристичний,

пояснювально - ілюстративний.

Тип уроку: ознайомлення з новим матеріалом.

Спосіб проведення: Традиційний.

План уроку.

1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку - 2хв.

2. Повторення опорних знань - 10 хв.

3. Ознайомлення з новим матеріалом - 10 хв.

4. Закріплення - 18 хв.

5 Постановка домашнього завдання - 2 хв.

6.Итоги уроку - 3 хв.

Хід уроку:

I. Орг. момент.

II. Актуалізація зун.

Доброго ранку. Тихенько сіли. Сьогодні на уроці ми з вами вивчимо нову тему «Знаходження числа за його дробом», а також подивимося, де застосовується в життя даний тип завдань; продовжимо вчитися аналізувати умову завдань. А, щоб урок був ще й пізнавальним, ми його присвятимо Китайської Народної Республіки.

Але перш ніж перейти до вивчення нового матеріалу ми як завжди спочатку пригадаємо, що ми вивчали раніше.

Отже, китайське письмо було винайдено в середині другого тисячоліття до н.е. Воно істотно відрізняється від європейського способу записів. Замість окремих букв, з яких ми складаємо слова, китайці використовують спеціальні знаки. А ось як вони називаються, ми дізнаємося, вирішивши наступне завдання.