Реклама












Технологічна карта уроку математики, що реалізує формування УУД


Технологічна карта уроку математики для 6 класу

Автор: Необхідність Олена Іванівна, вчитель математики першої кваліфікаційної категорії, МБОУ «Утянская ЗОШ», с. Качечка, Красногвардійського району, Бєлгородської області

Опис матеріалу: пропоную вам технологічну карту уроку, що реалізує формування УУД з математики по темі «Приведення дробів до спільного знаменника» для учнів 6 класу. Це перший урок при вивченні даної теми. Матеріал буде корисним для вчителів, які працюють у 6 класах за новими стандартами.

Тема: Приведення дробів до спільного знаменника

Мета: організувати діяльність по сприйняттю, осмисленню і первинного запам'ятовування нових знань і способів діяльності.

Завдання:

Освітні:

- ввести поняття додаткового множника;

- відпрацьовувати вміння приводити дробу до нового знаменника і знаходити додатковий множник;

- закріпити знання основної властивості дробу і вміння скорочувати дроби.

Розвиваючі:

- розширення кругозору учнів;

- розвиток прийомів розумової діяльності, пам'яті, уваги, вміння зіставляти, аналізувати, робити висновки;

- підвищення інформаційної культури учнів, інтересу до предмету;

- розвиток пізнавальної активності, позитивної мотивації до предмета;

- розвивати потреби до самоосвіти.

Виховні:

- виховання відповідальності, самостійності, вміння працювати в колективі;

- показати математику як цікаву науку, перетворити заняття в незвичайний урок, де може проявити себе кожен учень.

Плановані результати:

Особистісні:

Виявляти:

- інтерес до вивчення теми;

- бажання застосувати на практиці свої знання

- адекватно сприймати оцінку вчителя і однокласників

Метапредметные:

• Пізнавальні УУД:

- вміння перетворювати моделі з метою виявлення спільних законів, що визначають предметну область;

- продовжити формування вміння знаходити найменше спільне кратне;.

• Регулятивні УУД:

- виконувати навчальні завдання у відповідності з метою;

- співвідносити набуті знання з реальним життям;

- виконувати навчальний дію згідно з планом.

• Комунікативні УУД:

- формулювати висловлювання, думка;

- вміння обґрунтовувати, відстоювати свою думку;

- узгоджувати позиції з партнером і знаходити спільне рішення;

- грамотно використовувати мовні засоби для представлення результату.

Предметні:

- приводити дробу до нового знаменника;

- виводити поняття додаткового множника

- виводити правило: як привести дріб до найменшого спільного знаменника

Тип уроку: вивчення та первинне закріплення нових знань і способів діяльності

Технічне забезпечення:

у вчителя: підручник «Математика» 6 клас /М.Я. Віленкін, В.І. Жохов, А.С. Чесноков, С.І. Шварцбурд/

у кожного учня: підручник «Математика, 6 клас» /М.Я. Віленкін, В.І. Жохов, А.С. Чесноков, С.І. Шварцбурд/, зошит.

Структура та хід уроку: