Реклама












Конспект підсумкового заняття з навчання грамоти у підготовчій до школи групі


Конспект підсумкового заняття з навчання грамоти в підготовчій групі. Тема «Золушкино намисто»

Автор: Говоруха Олена Олександрівна, вихователь ясла - садка №102, Павлодар р.

Інтеграція освітніх галузей: «Комунікація», «Пізнання», «Соціалізація»

Опис роботи: конспект містить докладний опис заняття, авторську физминутку, сюрпризный момент для дітей. Даний матеріал буде корисним вихователям підготовчої групи для спільної діяльності з дітьми, як закріплення пройденого матеріалу. Чергування різних видів діяльності дозволяють утримувати увагу дітей тривалий час, хлопці максимально активні протягом всього заняття.

МЕТА: Виявити ступінь засвоєння дітьми знань і умінь, отриманих на попередніх заняттях.

ЗАВДАННЯ:

Освітні: Закріпити:

Вміння проводити звуковий аналіз слова;

ділити слова на склади;

вміння вибирати слова на задану тему;

складати пропозицію по одному обраному слова;

Вправляти в умінні складати словосполучення;

Формувати вміння читати осмислено.

Розвиваючі: Розвивати дрібну моторику і зорово рухову координацію; Розвивати розумові процеси дітей: зорове і слухове сприйняття, пам'ять, логіку, творчість. Формувати внутрішню навчальну мотивацію, інші мотиви навчання.

Виховні: Виховувати доброту, бажання допомогти ближньому;

Самостійність, активність, комуникативность.

ХІД ЗАНЯТТЯ:

- Хлопці, Попелюшка надіслала нам своє намисто. Воно не просте, а чарівне й ігрова. Але зла чаклунка розірвала його, і падаючи перлини втратили колір. Для того щоб вони стали кольоровими, і з ними можна було грати, їх треба звільнити. А розчарувати їх зможе тільки той, хто знає букви і вміє читати.

Хто з вас знає літери? Хто вміє читати?

Я думаю, що ми зуміємо розчаклувати намисто.

1 завдання: Зла чаклунка зачарувала Золушкину карету: загасила на ній вогники які висвітлювали дорогу. Проведіть звуковий аналіз слова «карета» і вогники знову блиснуть на ній.

Скільки голосних звуків? Назвіть їх ( а е а)

Скільки твердих приголосних звуків? Назвіть їх ( т )

Скільки м'яких приголосних звуків? Назвіть їх (р)

Поділіть слова на склади.

Ви впоралися з першим завданням і ми расколдовали одну перлину (дістати і повісити на дошку)